Главная Новости Карта Телефоны Медицина Транспорт Гостиницы Погода
История Искусство Фотогалерея Досуг Мода Дом Интернет Образование СМИ Авто Финансы 
- 9 -

Банкноти номінальною вартістю 50, 100 та 200 гривень
двести гривен  двести гривень Банкнота номінальною вартістю 200 гривень
Банкнота надрукована на спеціальному білому папері, який не флуоресцiює в ультрафіолетових променях, з багатотоновим водяним знаком портрета ЛЕСІ УКРАЇНКИ.
    Утовщі паперу на відстані близько 15 мм злiва від центру банкноти розміщена захисна стрічка з мікротекстом, яка перетинає банкноту в поперечному напрямі. Розмір банкноти - 133х66 мм. На лицьовому боці банкноти з правого краю розташований портрет ЛЕСІ УКРАЇНКИ, надрукований сіро-коричневою фарбою на фоні орнаменту синього кольору, який утворено лініями та мікротекстом "НБУ".
     У верхній частині синьою фарбою надруковано "УКРАЇНА НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ". Під гiльйоширним вiзерунком та словом "УКРАЇНА" розташована тонка лiнiя, утворена мікротекстом слова "УКРАЇНА". В нижній частині синьою та сіро-коричневою фарбами, що переходять одна в другу без зміщення ліній, на стилізованій стрічці вказаний номінал банкноти "ДВІСТІ ГРИВЕНЬ". Над стрiчкою розміщено напис "Голова Правління банку" і підпис Голови Правлiння банку. У верхніх кутах цифрами вказано номінал банкноти (зліва - в орнаментальній розетці синього кольору, справа - фарбою синього кольору). У лівому нижньому куті банкноти розміщено знак для сліпих - дві вертикальні паралельні лінії, які надруковані рельєфним друком. На лицьовому боці у двох мiсцях розташований срiйний номер банкноти, який надруковано горизонтально злiва чорною фарбою, а справа вертикально - чер-воною фарбою. Дизайн лицьового боку банкноти доповнюють орнаменти, розетки та захисні сітки, які виконані багатоколірним друком з поступовим переходом одного кольору в інший. У правому нижньому куті розташована розетка, надрукована сріблястою фарбою, на якiй приховано цифрове позначення номіналу банкноти. У центрі зворотного боку банкноти розташовано зображення В'ЇЗНОЇ БАШТИ ЛУЦЬКОГО ЗАМКУ, надруковане темно-коричневою фарбою. Над зображенням на стилізованій стрічці розміщено напис "НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ", виконаний фарбою темно-коричневого кольору. Пiд малюнком на стилізованій стрічці з захисною сіткою вказаний номінал літерами "ДВІСТІ ГРИВЕНЬ". У верхніх кутах в орнаментальних розетках синього кольору та в нижнiх кутах синьою фарбою вказано номінал банкноти цифрою "200". Дизайн зворотного боку доповнюють орнаменти та захисні сітки, які виконані багатоколірним друком з поступовим переходом одного кольору в інший.
Зміст
Главная Новости Карта Телефоны Медицина Транспорт Гостиницы Погода
История Искусство Фотогалерея Досуг Мода Дом Интернет Образование СМИ Авто Финансы 

Designed, supported and hosting by
© 1995-2023 All rights reserved .