Главная Новости Карта Телефоны Медицина Транспорт Гостиницы Погода
История Искусство Фотогалерея Досуг Мода Дом Интернет Образование СМИ Авто Финансы 
Новости  Банки  Курсы  Обменники  Банкоматы  Платежи  Филиалы  Клубы  Монеты  

Cумское отделение КФ АБ "Экспресс - Банк"
г. Сумы, ул. Привокзальная, 1 , телефон (0542) 371-073, 371-074

О банке  Валюта  Платежи  Филиалы  

Из истории АБ ”Експрес-Банк”
АБ ”Експрес-Банк” зареєстрований 12 квітня 1994 року. Серед основних акціонерів: Державна адміністрація залізничного транспорту України “Укрзалізниця”, АТЗТ “Інтер - Контакт”, ДТЕП “Інтертранс ”, шість Залізниць України. Банк здійснює банківські операції згідно ліцензії НБУ№ 89 від 03грудня 2001 року та дозволу №89-2 від 03 квітня 2002 року.
Метою створення АБ "Експрес-Банк" було комплексне обслуговування підприємств залізничного транспорту та прискорення розрахунків між ними.
Значну роль у становленні Банку відіграла підтримка ідеї спеціалізації АБ "Експрес-Банк" на залізничній галузі Генеральним директором “Укрзалізниці”, а тепер вже Міністром транспорту України, Георгієм Миколайовичем Кірпою. Саме з приходом весною 2000 року Георгія Миколайовича на пост Генерального директора “Укрзалізниці” почалася модернізація галузі, були розпочаті реформи, спрямовані на створення гнучкої та економічної системи управління, прозорість розрахунків. Для фінансової підтримки цих заходів всі розрахунки між залізницями були переведені в АБ ”Експрес-Банк”.
У віддалених структурних підрозділах встановлено систему “Клієнт-Банк”.
Пізніше почався активний розвиток філіальної мережі: в містах розташування Управлінь залізниць були відкриті філії, біля структурних підрозділів підприємств залізничної галузі відкриваються відділення Банку.
Це дозволяє надавати комплексне розрахунково-касове обслуговування цим залізничним підприємствам, здійснювати інкасування виручки та перевезення коштів, значно спрощується отримання заробітної плати та сплата комунальних платежів працівниками підприємств.
Для клієнтів-юридичних осіб Банком надається комплексне розрахунково-касове обслуговування. Станом на 01 січня 2003 року кількість клієнтів-юридичних осіб склала 2794 клієнта. Банк постійно розширює перелік операцій з розрахунково-касового обслуговування. Так, політика Банку по забезпеченню своїх клієнтів системою “Клієнт-Банк” дозволила підключити до мережі 40% клієнтів. Банк надає широкий спектр послуг по документальним операціям, у тому числі відкриття, підтверджування та авізування акредитивів.
Для приватних осіб Банк пропонує перекази в іноземній та національній валютах Western Union, дорожні чеки (Thomas Cook, American Express), видачу дозволів на вивезення іноземної валюти за кордон, неторговельні операції .
Банком впроваджена послуга для фізичних осіб - “Експрес-переказ” - переведення грошових коштів між будь-якими відділеннями та філіями Банку на протязі 90 хвилин без відкриття рахунків. АБ “Експрес-Банк” активно приймає вклади від населення в національній валюті, доларах США та Євро.
За 2002 рік обсяг залучених строкових коштів від фізичних осіб зріс з 8млн.грн. до 24млн.грн., на 184%.
У 2002 році Банком відкрито 2 філії та 16 відділень в 13 областях України.
На сьогоднішній день АБ “Експрес-Банк” є лідером серед банків України по впровадженню Національної системи масових електронних платежів (НСМЕП). У філіях та відділеннях Банку по всій території України надається повний комплекс банківських послуг по обслуговуванню платіжних карток НСМЕП.
В 2002 році банк розпочав активне впровадження карткового проекту НСМЕП, виплати заробітної плати на ДАЗТУ ”Укрзалізниця” та шести Залізницях України: Південно - Західній, Львівській, Донецькій, Придніпровській, Одеській, Південній.
У 2002 році Банк розпочав впровадження проекту кредитування фізичних осіб з використанням національної платіжної картки НСМЕП. Відсоткові ставки по кредитам встановлені на рівні 1,2% - 1,5% в місяць.
В першу чергу проект буде реалізований на Укрзалізниці та шести Залізницях України. Обслуговування клієнтів буде проводитися в кожній із 49 установ АБ «Експрес-Банк”.
Однією з основних складових успішної роботи Банку щодо здійснення розрахунків клієнтів по експортно-імпортним операціям є розгалужена мережа банків-кореспондентів, яку АБ «Експрес-Банк» проводжує активно розширювати:
Citibank N.A., New York, USA.
UBS AG Zurich, Switzenland,
ING Barings, Prague branch,
Banco Sabadell, Spain,
Commerzbank AG,Frankfurt am Main, Germany.
Альфа - Банк, Москва, Росія;
Москомприватбанк, Москва, Росія;
Укрексімбанк, Київ, Україна;
Ощадний Банк Україна;
АБ "Експрес-Банк" в 2002 році розпочав здійснювати операції по перевезенню валютних цінностей та інкасації коштів. Служби інкасації створені у Києві, Львові, Одесі, Дніпропетровську, Харкові, Сімферополі, Донецьку, Конотопі. Послугами служб інкасації Банку користуються більше 300 підприємств. При цьому АБ "Експрес-Банк" проводить зарахування інкасованої виручки день в день, що значно прискорює обіг коштів цих підприємств. Банк має високопрофесійний штат інкасаторів, який пройшов спеціальну підготовку, та власний парк спеціалізованого автотранспорту.
По системі АБ “Експрес-Банк” встановлено автоматизовану банківську систему ГРАНТ (сертифікат SEPO №001 від 12.12.1995 року), автоматизовану карткову систему “Аргус” та систему клієнт-банк “Клієнт-Гранд”, розробник СНВФ “Аргус”, м. Харків. Банк підключено до систем REUTERS-DEALING, REUTERS INFORMATION INTERNATIONAL, SWIFT.
Значним кроком на шляху прискорення клієнтських розрахунків стало впровадження в 2003 році власної платіжної системи Банку. Здійснення розрахунків клієнтів через власну платіжну систему дозволило зробити ці розрахунки в межах системи АБ “Експрес-Банк” майже миттєвими та проводити їх навіть у вихідні дні. А в зв’язку з тим, що такі платежі складають майже 40% від всіх проплат клієнтів, розрахунки через власну платіжну систему значно збільшать обіговість коштів залізничних підприємств.
Загальна чисельність працюючих у Банку складає 771 особу. Більшість працівників за фахом - економісти, фінансисти, математики, інженери в галузі інформаційних технологій.
Результатом успішної співпраці Банку та залізничників у 2002році став прибуток у сумі 39,5 млн.грн., що на 36% більше від прибутку у 2001 року.
Значно збільшився за 2002 рік регулятивний капітал Банку: з 79млн.грн. станом на 01.01.2002р. до 120млн. Грн.. на 01.01.2003р., на 52%.
Валюта балансу Банку за рік зросла з 328 млн. грн., до 518млн. грн.., на 58%. Кредитний портфель збільшився з 203 млн. грн.. до 279 млн. грн. ,на 37%
Станом на 01.01.03 у складі Банку працюють 8 філії та 40 відділень.
Банк займає найвищі місця в рейтингах фінансового результату серед Українських банків.
СО КФ АБ "Экспресс-Банк"
режим работы с клиентами: 9.00-16.00, перерыв 13.00-14.00
режим работы банка: 8.00-19.00, перерыв 13.00-14.00
Новости  Банки  Курсы  Обменники  Банкоматы  Платежи  Филиалы  Клубы  Монеты  
Главная Новости Карта Телефоны Медицина Транспорт Гостиницы Погода
История Искусство Фотогалерея Досуг Мода Дом Интернет Образование СМИ Авто Финансы 

Designed, supported and hosting by
© 1995-2023 All rights reserved .