Главная Новости Карта Телефоны Медицина Транспорт Гостиницы Погода
История Искусство Фотогалерея Досуг Мода Дом Интернет Образование СМИ Авто Финансы 
Новости  Банки  Курсы  Обменники  Банкоматы  Платежи  Филиалы  Клубы  Монеты  

Відділення ВАТ "УКРЕКСIМБАНК"
м. Суми, вул. Соборна, 32 , телефон (0542) 60-15-63, 60-15-62
web: http://www.eximb.com

Новости  О банке  Валюта  Платежи  

Послуги банку.
Послуги юридичним особам
В умовах дефіциту середньо- та довгострокових ресурсів на внутрішньому кредитному ринку Укрексімбанк пропонує українським підприємствам пакет кваліфікованих послуг, пов'язаних із залученням, наданням, управлінням та супроводженням середньо- та довгострокових іноземних кредитів для реалізації ефективних кредитних проектів, а також супутні послуги залежно від потреб клієнтів.
Укрексімбанк спеціалізується на обслуговуванні експортно-імпортних операцій і має великий досвід роботи у сфері міжнародних розрахунків.
Укрексімбанк - це один із не багатьох банків, що займає перші позиції стосовно здійснення документарних операцій. Якщо Ваше підприємство здійснює зовнішньоекономічну діяльність, Укрексімбанк пропонує Вам співробітництво при здійсненні міжнародних розрахунків за допомогою таких інструментів, інкасо, акредитив, а також видача гарантій.
Банк надає кредити та гарантії юридичним особам-резидентам України. Пріоритетами в діяльності банку є виконання функцій з кредитування інвестиційних проектів, спрямованих на економічний розвиток країни, здійснення структурної перебудови
Укрексімбанк постійно відслідковує ситуацію на фондовому ринку України та надає клієнтам якісні послуги на фондовому ринку: оперативно та надійно проводить для наших клієнтів комерційні та комісійні операції з акціями, облігаціями та векселями; надає повний спектр послуг, пов'язаних з обігом та зберіганням цінних паперів; пропонує клієнтам послуги з комплексного обслуговування емісії корпоративних цінних паперів (андеррайтингу), послуги з залучення та розміщення інвестицій.
Послуги індивідуальним клієнтам
Інтернет-банкінг
Депозит
Поточні рахунки
Платіжні картки
Прискорені грошові перекази "Маніграм"
Подорожні чеки
Банківські метали
Послуги депозитного сховища
Обмін іноземних валют
Бланк платіжного доручення в іноземній валюті клієнта - фізичної особи
Обслуговування кредитів, позик, поворотної фінансової допомоги в іноземній валюті, залучених резидентами від нерезидентів>
Електронний банкінг
Система "Клієнт-банк"
Мобільний банкінг
Автоматизована довідкова служба "ЕximVoice"
Сайт для мобільних пристроїв
Укрексімбанк сьогодні - це банківська установа, яка обслуговує значну частину розрахунків суб"єктів зовнішньоекономічної діяльності. Крім того, в банку мають рахунки 310 посольств, представництв та консульств іноземних держав та представництв відомих фірм.
Банк приймає депозити у національній та іноземних валютах. Мінімальна сума депозиту, строк та відсоткова ставка визначаються при укладанні угоди. Відсоткова ставка залежить від ситуації на міжбанківському ринку, строку зберігання та суми вкладу.
#Укрексімбанк відкриває поточні рахунки (рахунки призначені для зберігання коштів та здійснення розрахунків у безготівковій та готівковій формах) зареєстрованим у встановленому чинним законодавством порядку юридичним та фізичним особам.
Банк пропонує широкий спектр послуг з використанням міжнародних пластикових карток основних платіжних систем світу. У 1998 р. міжнародна платіжна система Europay International обрала Укрексімбанк розрахунковим банком в Україні, що підтверджує бездоганну репутацію банку за межами нашої країни.
Банк працює як з фізичними, так і з юридичними особами, здійснюючи платежі за дорученням своїх клієнтів у мінімально допустимі терміни (сьогодні на сьогодні).
Операційний день в установах Укрексімбанку триває з 9.00 до 16.00 без перерви на обід. Якщо Ви зробили платіж впродовж цього часу, то кошти будуть переведені в цей же день. Гроші готівкою Ви можете отримати до 15.00.
Новости  Банки  Курсы  Обменники  Банкоматы  Платежи  Филиалы  Клубы  Монеты  
Главная Новости Карта Телефоны Медицина Транспорт Гостиницы Погода
История Искусство Фотогалерея Досуг Мода Дом Интернет Образование СМИ Авто Финансы 

Designed, supported and hosting by
© 1995-2023 All rights reserved .