Главная Новости Карта Телефоны Медицина Транспорт Гостиницы Погода
История Искусство Фотогалерея Досуг Мода Дом Интернет Образование СМИ Авто Финансы 
Новости  Банки  Курсы  Обменники  Банкоматы  Платежи  Филиалы  Клубы  Монеты  

СФ ВАТ АКБ "Хрещатик"
г.Сумы, ул. Красногвардейская, 3 , телефон (0542) 67-11-33,67-11-44,67-11-36,67-11-32

О банке  Валюта  Платежи  

Відкрите акціонерне товариство Комерційний банк "Хрещатик"
Відкрите акціонерне товариство Комерційний банк "Хрещатик" зареєстровано як Комерційний банк сприяння розвитку міського господарства і підприємництва "Згода". У 2000 р. зареєстровано новий Статут банку, згідно з яким його назву змінено на ВАТ КБ "Хрещатик".
Банк "Хрещатик" - універсальна фінансова установа, яка діє на всій території України і здійснює комплексне обслуговування клієнтів-резидентів і нерезидентів України з метою отримання прибутку. За останні роки функціонування банк перетворився на значний кредитно-фінансовий центр, де клієнти можуть отримати необхідну консультацію банківських фахівців з будь-якого фінансового питання.
Банк здійснює свою діяльність відповідно до статуту банку, чинного законодавства України і має всі необхідні ліцензії та дозволи для проведення банківських операцій на внутрішньому і міжнародному фінансових ринках.
Уже кілька років аудиторську перевірку фінансової діяльності банку здійснює всесвітньо відома аудиторська фірма Ernst&Young.
Банк "Хрещатик" є членом Української міжбанківської валютної біржі; Першої фондової торговельної системи (ПФТС); Депозитарію ВАТ "Міжрегіональний фондовий сою"з; Асоціації українських банків; Фонду гарантування вкладів фізичних осіб; Української міжбанківської асоціації членів Europay International; Міжнародних фінансових компаній і платіжних систем MasterCard Europe, VISA International, Thomas Cook, American Express, MoneyGram; міжнародних міжбанківських інформаційних систем S.W.I.F.T. і Reuters2000.
Банк "Хрещатик" має кореспондентські відносини з 27 банками у США, Німеччині, Росії, Білорусі, Україні, в яких відкрито понад 50 рахунків у девяти валютах.
Постійно нарощуючи свій фінансовий потенціал, банк "Хрещатик" спрямовує значні кошти на розвиток регіональної мережі, технічне переоснащення, впровадження новітніх банківських технологій. Подібна стратегія інтенсивної капіталізації, збалансована структура активів і пасивів, зростання показників, що характеризують платоспроможність і ліквідність банку, збільшення кола клієнтів, формування економічно обрунтованої філіальної мережі у регіоні є наочним підтвердженням фінансової стабільності "Хрещатика".
Сьогодні банком забезпечується весь комплекс кредитних, фінансових, розрахункових, касових та інших банківських послуг, у тому числі:
- залучення і розміщення грошових вкладів і кредитів;
- здійснення розрахунків за дорученням клієнтів, банків-кореспондентів та їх касове обслуговування;
- ведення рахунків клієнтів і банків-кореспондентів;
- фінансування капітальних вкладень за дорученням власників або розпорядників інвестованих коштів;
- випуск платіжних документів і цінних паперів;
- купівля, продаж і зберігання платіжних документів, цінних паперів, а також здійснення операцій з ними;
- видача поручительств, гарантій та інших зобов'язань за третіх осіб, що передбачають їх виконання у грошовій формі;
- купівля та продаж іноземної валюти готівкою і валюти, що знаходиться на рахунках і вкладах;
- довірчі операції (залучення і розміщення коштів, управління цінними паперами та інші) за дорученням клієнтів;
- надання консультаційних послуг;
- проведення операцій по касовому виконанню Державного бюджету України;
- ведення власного реєстру власників іменних цінних паперів;
- здійснення професійної депозитарної діяльності зберігача цінних паперів;
- здійснення інших операцій з дозволу Національного банку України.
Банк "Хрещатик" щиро вітає Вас і пропонує максимально повний спектр банківських послуг: від приймання комунальних платежів від населення до проектного фінансування розвитку виробничих потужностей, створення нових робочих місць, розширення виробництва високоякісної продукції та послуг, вигідного інвестування, консалатингових послуг і т. ін. Ми постійно розширюємо та вдосконалюємо спектр фінансових інструментів і пропонованих послуг для Вас. Будь-які управлінські, структурні або технологічні зміни відбуваються у банку під знаком задоволення Ваших потреб і вимог. Тому в банку "Хрещатик" можуть обслуговуватися не тільки великі концерни, холдинги та об"єднання, а й підприємства малого і середнього бізнесу.
Для Вас всі види кредитування, овердрафт, факторинг, розрахунково-касове обслуговування, система "Клієнт-Банк", депозитні і документарні операції, надання гарантій і поручительств, операції на зовнішньоекономічному ринку і вітчизняному ринку цінних паперів, представництво на міжнародних фінансових ринках, включаючи операції Forex, оформлення та обслуговування платіжних карток відомих платіжних систем і фінансових компаній MasterCard Europe, VISA International, American Express, MoneyGram та ін., зарплатні проекти на базі міжнародних платіжних систем та ін.
Для кожної клієнтської групи у банку "Хрещатик" розроблено спеціальний пакет обслуговуваня, який задовольнить будь-які Ваші потреби. Свідчення тому не тільки збільшення клієнтської бази, а й виконання всіх взятих зобов"язань перед клієнтами, що дало банку змогу підвищити кредит клієнтської довіри.
Значну увагу банк приділяє обслуговуванню фізичних осіб. Саме для них у банку "Хрещатик" існують найрізноманітніші види вкладів за вигідними ставками, карткові продукти і зарплатні проекти на їх основі.системи міжнародних переказів "Анелік", MoneyGram, а також перекази через установи ВАТ КБ "Хрещатик" та "Промсвязьбанк"(Росія ).Інтенсивно розвивається мережа банкоматів і терміналів.Через автоматичних касирів наші клієнти незабаром матимуть змогу сплачувати послуги мобільного зв"язку, комунальні платежі, керувати власним картковим рахунком. Об"єднання ж нашої банкоматної мережі з мережею Першого українського міжнародного банку дозволяє власникам карток обох банків обслуговуватися у 223 банкоматах по всій Україні.
Наш адрес: м.Суми, вул.Червоногвардійська,3
тел: 67-11-33
Новости  Банки  Курсы  Обменники  Банкоматы  Платежи  Филиалы  Клубы  Монеты  
Главная Новости Карта Телефоны Медицина Транспорт Гостиницы Погода
История Искусство Фотогалерея Досуг Мода Дом Интернет Образование СМИ Авто Финансы 

Designed, supported and hosting by
© 1995-2023 All rights reserved .