Главная Новости Карта Телефоны Медицина Транспорт Гостиницы Погода
История Искусство Фотогалерея Досуг Мода Дом Интернет Образование СМИ Авто Финансы 
Новости  Банки  Курсы  Обменники  Банкоматы  Платежи  Филиалы  Клубы  Монеты  

Филиал "Сумская дирекция АТ "Индeкс-банк"
г. Сумы, ул. Горького, 1 , телефон (0542) 218-314, 218-382
web: http://www.indexbank.ua e-mail: indexsumy@ukr.net

О банке  Валюта  Платежи  

ИНФОРМАЦИЯ О БАНКЕ
Працюючи на фінансовому ринку України більше 13 років, ІНДЕКС-БАНК здобув репутацію надійної та стабільної універсальної фінансової установи. Підтвердження фінансової звітності банку відомими міжнародними аудиторськими компаніями KPMG i DELOITTE сприяє зростанню числа ділових партнерів як в Україні, так і на міжнародному ринку. ІНДЕКС-БАНК має позитивну динаміку нарощення долі ринку, налічує 26 філій та більше 170 відділень по всій Україні та за обсягами активів входить до групи "великих" банків за класифікацією НБУ.
20 вересня 2006 року міжнародне рейтингове агенство Moody`s Investors Service повідомило про підвищення довгострокового рейтингу АТ "ІНДЕКС-БАНК" до рівня "Ваа1" з "В2", а короткостроковий рейтинг для депозитів в національній валюті до "Р-2" з "Not-prime". Агенство також підтвердило рейтинг фінансової стійкості "Е+". Прогноз зміни всіх рейтингів - стабільний.
Причиною перегляду рейтингів стала звістка про завершення купівлі 99,967% акцій фінансовою групою "Cr?dit Agricole S.A.". Рейтинг групи за шкалою Moody`s становить "Аа2", а активи групи станом на початок 2006 року склали більше ніж 1,5 трлн. Євро. На сьогоднішній день банки, що входять до групи "Cr?dit Agricole S.A." працюють більше ніж в 50 країнах світу.
В Сумській області ІНДЕКС-БАНК представлений з вересня 2004 року філією "Сумська дирекція" та відділеннями в містах - Конотоп, Лебедин, Ромни, Глухів.
ІНДЕКС-БАНК пропонує своїм клієнтам широкий спектр послуг, який готовий максимально оптимізувати відповідно до інтересів та потреб Вашої компанії:
Розрахунково-касове обслуговування в національній та іноземній валютах;
Залучення вільних грошових коштів на депозити, Депозитну ЛІНІЮ тм;
Різноманітні види кредитів: овердрафт, в т.ч. бланковий, кредитна лінія, консорціумне кредитування, споживчий кредит (товари, послуги), кредит для купівлі нерухомості, транспорту та сільгосптехніки, факторинг, фінансовий лізинг, банківські гарантії;
Унікальна пропозиція - "Бізнес-ЛІНІЯтм", яка поєднує дві послуги: нарахування підвищених відсотків на залишки коштів на поточному рахунку та кредитування у вигляді овердрафту;
Документарні операції (акредитиви, інкасо, гарантії);
Операції з купівлі-продажу та конвертації валюти на міжбанківському валютному ринку;
Оперативне управління рахунком - системи "Клієнт-Банк та "Корпоративний Клієнт-Банк" (в національній та іноземній валютах);
Продаж та обслуговування корпоративних міжнародних платіжних карт (Visa Electron,Visa Classic,Visa Gold);
зарплатні проекти з можливістю встановлення кредитних лімітів в розмірі 6-ти посадових окладів;
Послуги персональних менеджерів.
Надійність, відкритість, лояльність, орієнтованість на клієнта залишаються незмінними цінностями, на яких ґрунтується діяльність банку.
Наши координаты:
40030, г. Сумы, ул. Горького,1,
тел/факс: 8 (0542) 218-314, 349-147
сайт: www.indexbank.ua
Новости  Банки  Курсы  Обменники  Банкоматы  Платежи  Филиалы  Клубы  Монеты  
Главная Новости Карта Телефоны Медицина Транспорт Гостиницы Погода
История Искусство Фотогалерея Досуг Мода Дом Интернет Образование СМИ Авто Финансы 

Designed, supported and hosting by
© 1995-2023 All rights reserved .